Test NLT% 92 Derzler Sağlık 1000CFU / G Hyaluronik Asit Tozu

Temel bilgi
Menşe yeri: Zhejiang
Marka adı: HS
Sertifika: NSF GMP ; ISO
Model numarası:
Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri:
Teslim süresi: 15days
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: 1500kg / Ay
Ürün adı: Sodyum Hyaluronik Asit Saflık: NLT% 92 (HPLC)
Nem: % 10'dan az Moleküler ağırlık: 0.7-1.4 Milyon dalton
Toplam Bakteri Sayımı: <1000cfu > Görünüm: Beyaz veya benzeri beyaz toz
Vurgulamak:

hyaluronic acid powder

,

sodium hyaluronate

Gıda sınıfı Test NLT 92% eklemler sağlık için Saf doğal hyaluronik asit tozu

Hyaluronik asit nedir?

Sodium Hyaluronate is a type of polysaccharide, Also known as hyaluronate, it occurs naturally in the human body and is central to regulating cell growth and renewal. Sodyum Hyaluronat, hiyalüronat olarak da bilinen bir tür polisakkarittir, insan vücudunda doğal olarak bulunur ve hücre büyümesini ve yenilenmesini düzenlemenin merkezinde yer alır. In fact, it is found extensively in connective, epithelial, and neural cells. Aslında, bağ, epitel ve nöral hücrelerde yaygın olarak bulunur. As such, hyaluronic acid has found its way into many skin care products, it can retain moisture, keep the skin firm, and prevent wrinkles by adding volume to the skin..It is also used to prevent the effects of aging. Bu nedenle, hyaluronik asit birçok cilt bakım ürününe girdi, nemi koruyabilir, cildi sıkı tutabilir ve cilde hacim ekleyerek kırışıklıkları önleyebilir .. Yaşlanmanın etkilerini önlemek için de kullanılır. it is regarded as "the key to the fountain of youth. "gençlik çeşmesinin anahtarı" olarak kabul edilir.

Sodyum hyaluronik asidin ana özellikleri:

Ürün Açıklaması

 

Açıklama

Standart

 

Beyaz veya benzeri beyaz toz

Sonuç

 

uygundur

Sodyum hiyalüronat ≥92% % 97.3
Glukuronik asit ≥44% % 47.0
Moleküler ağırlık 1.0x106-1.4x106 1.10x 106
pH (% 0.1 Çözelti) 6,0-8,0 6.5
Protein ≤0.1% % 0.05
Kurutma kaybı ≤10% % 6.3
Ateşleme Kalıntısı .0013,00% % 12.7
Ağır metal ≤10ppm <10ppm
Öncülük etmek ≤3ppm <3ppm
Arsenik ≤1ppm <1ppm
Kadmiyum ≤1ppm <1ppm
Merkür ≤0.1ppm <0.1ppm
Şeffaflık% (% 0.1 Çözelti) ≥99 99.9
Toplam Plaka Sayısı ≤1000CFU / G 30CFU / G
Kalıplar ve Maya ≤100CFU / g <15CFU / g
Toplam Koliformlar ≤10CFU / g uygundur
zehirlenmeye neden olan mikrop 10g negatif uygundur
E. Coli 10g negatif uygundur
Staphylococcus aureus 10g negatif uygundur

Sodyum Hyaluronik asit uygulaması nedir?

1. Gıda takviyeleri:

Sindirim emiliminden sonra oral uygulama yoluyla Hyaluronik Asit Tozu, in vivo olarak artar Hyaluronik Asit öncüsü sentezler, cildin ve diğer organizasyonun Hyaluronik Asit nihai miktarının artmasına neden olur, böylece cildin su tutma özelliğinin artmasına, zengin elastikiyete, kırışıklık azaltmasına izin verir. .

2. Kozmetik uygulamaları:

Hyaluronic Acid Powder has outstanding moisture keeping ability, thus called Natural Moisturing Factor in the world. Hyaluronik Asit Tozu, dünyada doğal nemlendirme faktörü olarak adlandırılan olağanüstü nem tutma yeteneğine sahiptir. Hyaluronic Acid is a common ingredient in skin-care products, which can be used as a very effective topical humectant, which can be used for facial wrinkles, reduction of folds and wrinkles, and removal of scars. Hyaluronik Asit, cilt bakım ürünlerinde, yüz kırışıklıkları, kıvrımların ve kırışıklıkların azaltılması ve yara izlerinin giderilmesi için kullanılabilen çok etkili bir topikal nemlendirici olarak kullanılabilen yaygın bir maddedir.

3. Tıbbi uygulamalar:

Hyaluronik Asit Tozu, kornea nakli, katarakt cerrahisi, glokom cerrahisi ve retina dekolmanını onarmak için cerrahi gibi göz cerrahisinde kullanılabilir.

 

Neden bir tedarikçi olarak firmamızı seçmelisiniz?

1. 20 years experiences: Our company had been in the industry of joint care ingredients for about 20 years. 1. 20 yıllık deneyimler: firmamız ortak bakım malzemeleri sektöründe olmuştu yaklaşık 20 yıldır. We are professional in joint care ingredients and has a long history. Biz ortak bakım malzemeleri profesyonel ve uzun bir geçmişi vardır.
2. Combined shipment of all joint care ingredients: We are able to supply almost all joint care ingredients including: shark cartilage powder, Chondroitin Sulfate, Glucosamine, MSM, Hyaluronic Acid. 2. Tüm ortak bakım bileşenlerinin kombine nakliyesi: Köpekbalığı kıkırdak tozu, Kondroitin Sülfat, Glukozamin, MSM, Hyaluronik Asit dahil olmak üzere neredeyse tüm ortak bakım bileşenlerini tedarik edebiliyoruz. We could arrange combined shipment for all the above ingredients for you. Sizin için yukarıdaki tüm malzemeler için kombine sevkiyat ayarlayabiliriz.
3. NSF-GMP Üretimi: Üretim tesisimiz NSF-GMP Onaylıdır.
4. Laboratuar testleri kendimiz: Şirketimiz bünyesinde tüm ürünlerimiz için test yapmak üzere bir GMP Laboratuvarı kurduk.
5. biz diğer sertifikaları: NSF-GMP, ISO Sertifikaları, Helal Sertifikaları, köpekbalığı kıkırdak tozu ve köpekbalığı kondroitin sülfat için MSC Sertifikaları.

Bilginiz için firmamızın bazı resimleri:

Test NLT% 92 Derzler Sağlık 1000CFU / G Hyaluronik Asit Tozu 0

İletişim bilgileri
Carol

Telefon numarası : +8618868305036

Naber : +8618868305036