Tip II Kollajen Tavuk Kıkırdak Ekleri, Domuz Sınıfı Tavuk Kollajen Tip II

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HS
Sertifika: NSF-GMP
Model numarası: Kolajen tip 2
Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Pls inquire to get price
Ambalaj bilgileri: 15kgs / TAMBUR
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, L / C
Yetenek temini: 80MT / yıl
Ürün adı: Tavuklu Kollajen Tip 2 Malzemenin Kökeni: Tavuk göğsü
Kondroitin sülfat: HPLC / TBM İLE% 26 glukozamin: HPLC ile% 1.5 NMT
Hiyalüronik asit: 1.0-2.0% Kurutma kaybı: NMT% 10
Vurgulamak:

collagen type ii

,

type 2 collagen supplements

Tip II Kollajen Tavuk Kıkırdak Takviyesi, Gıda Sınıfı Tavuk Kollajen Tip II

 

 

 

Chicken collagen type 2 is a type collagen which exsits in the chicken cartilages. Tavuk kollajen tip 2, tavuk kıkırdaklarında bulunan bir tip kollajendir. It is yellowish powder and contain several function ingredients like chondroitin sulfate, glucosamine and hyaluronic acid. Sarımsı bir tozdur ve kondroitin sülfat, glukozamin ve hiyalüronik asit gibi çeşitli fonksiyon bileşenleri içerir.

 

Aşağıda Tavuk kollajen tip 2 Özellikleri:
 
Ürün Adı

Tavuk Kollajen tip 2

 

Buradan çıkarıldı

Tavuk göğüs kemiği / Kıkırdak

 

Görünüm

Sarımsı Toz

 

Kondroitin İçeriği

% 10-% 15

 

Protein içerikli

% 50 -% 60

 

Hiyalüronik asit

 

% 1.5 -2.0%
glukozamin

% 1.5 -2.0%

 

Kurutma kaybı

 

NMT% 10
Ağır metal

Toplamda NMT 10 PPM

 

Öncülük etmek

NMT 0.5PPM

 

Arsenik

NMT 0.1PPM

 

Merkür

NMT 0.1 PPM

 

Toplam Mikro

NMT 1000 cfu / g

 

Maya ve küf

NMT 100 cfu / g

 


 

Tavuk kollajen tip 2 nedir?

 

1. Chicken collagen is the collagen that normally happens in the ligament, bones and tissue of chickens. 1. Tavuk kollajeni, normalde tavukların bağında, kemiklerinde ve dokusunda meydana gelen kollajendir. Chicken collagen is extricated from the bosom sternum,which it is separated into a powder that will be utilized for dietary supplement. Tavuk kollajeni, diyet takviyesi için kullanılacak bir toza ayrıldığı koyn sternumundan çıkarılır.

 

2. Because of the way that the Chicken collagen is extricated from the bones or ligaments, it is likewise called chicken collagen sort 2, since all write II types of collagen are taken from ligaments. 2. Tavuk kollajeninin kemiklerden veya bağlardan çıkarılması yolu nedeniyle, aynı şekilde tavuk kollajen tip 2 olarak adlandırılır, çünkü tüm yazma II tip kollajen bağlardan alınır. Sort 2 collagen from chicken is utilized as a part of numerous conditions, including joint inflammation, back and neck torment, and agony created by surgery. Tavuktan gelen sıralama 2 kollajen, eklem iltihabı, sırt ve boyun işkencesi ve ameliyatla yaratılan acı gibi çeşitli koşulların bir parçası olarak kullanılır. Individuals trust it will advance the recovery of ligaments in joints and alleviation the agonies in joints. Bireyler, eklemlerdeki bağların iyileşmesini ilerleteceğine ve eklemlerdeki acıları hafifleteceğine inanırlar.

 

 

Tavuk kollajen tip 2 Uygulaması:

 

1. Chicken collagen sort 2 is typically utilized for illnesses or uncomfortable conditions in joints, for example, joint inflammation. 1. Tavuk kollajen tip 2 tipik olarak eklemlerdeki hastalıklar veya rahatsız edici durumlar, örneğin eklem iltihabı için kullanılır. Since chicken collagen contains chondroitin,glucosamine and Hyaluronic corrosive, the three fixings which is accounted for to helps avoiding osteoarthritis, a joint illness that causes joint corruption, agony and firmness. Tavuk kollajeni kondroitin, glukozamin ve Hyaluronik aşındırıcı içerdiğinden, eklemlerin bozulmasına, acı ve sıkılığa neden olan eklem hastalığı olan osteoartritin önlenmesine yardımcı olmak için açıklanan üç sabitleme. Both chondroitin and glucosamine are most well known fixings utilized as a part of the joint wellbeing supplements, particularly in those intended to diminish joint torment and irritation. Hem kondroitin hem de glukozamin, özellikle eklem işkence ve tahrişini azaltmayı amaçlayanlarda, eklem sağlığı takviyelerinin bir parçası olarak kullanılan en iyi bilinen bağlantılardır.

 

2. People trusts that chicken collagen sort 2 reconstructs the ligament in people. 2. İnsanlar tavuk kollajeninin tür 2'ye insanlarda bağın yeniden yapılandırıldığına güvenir. Ligament in joints will be harmed and weared as individuals matured. Eklemlerdeki bağlar, bireyler olgunlaştıkça zarar görür ve yıpranır. At that point the joints may be in a weakness circumstance, or what we called joint pain. Bu noktada eklemler bir zayıflık durumunda veya eklem ağrısı dediğimiz şey olabilir.

 

 

 

Firmamızın avantajı nedir:

 

1. NSF-GMP Verified Production. 1. NSF-GMP Onaylı Üretim. Our production facility is NSF-GMP verified, to assure the high quality and safety of our products. Üretim tesisimiz, ürünlerimizin yüksek kalitesini ve güvenliğini sağlamak için NSF-GMP onaylıdır.

 

2. 20 years Experience in the industry. 2. sektöründe 20 yıllık Deneyim. Our company had been in the joint healths ingredients for almost 20 years. Firmamız yaklaşık 20 yıldır ortak sağlık malzemeleri olmuştur.

 

3. Blank order of both chondroitin sulfate, glucosamine and Collagen. 3. Kondroitin sülfat, glukozamin ve Kollajenin boş sırası. We are able to supply almost all joint health ingredients including chondroitin, glucosamine, collagen, shark cartilage powder, hyaluronic acid. Kondroitin, glukozamin, kollajen, köpekbalığı kıkırdak tozu, hyaluronik asit dahil olmak üzere hemen hemen tüm eklem sağlığı bileşenlerini tedarik edebiliyoruz.

 

4. Good reputation among customers. 4. müşteriler arasında Iyi bir üne. We take our products and service seriously, we believe the interests of our customers is the basis of our partnership. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ciddiye alıyoruz, müşterilerimizin çıkarlarının ortaklığımızın temelini oluşturduğuna inanıyoruz.

 

 

 

Firmamızın resimleri:

Tip II Kollajen Tavuk Kıkırdak Ekleri, Domuz Sınıfı Tavuk Kollajen Tip II 0

 

Tip II Kollajen Tavuk Kıkırdak Ekleri, Domuz Sınıfı Tavuk Kollajen Tip II 1

 

 

Tip II Kollajen Tavuk Kıkırdak Ekleri, Domuz Sınıfı Tavuk Kollajen Tip II 2

 

 

İletişim bilgileri
Carol

Telefon numarası : +8618868305036

Naber : +8618868305036