Vegan Glucosamine Kondroitin Kompleksi, Mükemmel Suda Çözünürlüğe Sahip Poşetlerde Karışımı Toplayın

Temel bilgi
Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: HS
Sertifika: NSF-GMP
Model numarası: Chon + Glu Tozu
Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Discuss by email
Ambalaj bilgileri: 25kgs / TAMBUR
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 80MT / Yıl
Aktif içerik: Kondroitin + Glukozamin kondroitin: NLT 1200mg
glukozamin: NLT 1500mg Uygulama: Ortak Takviyeler
Raf ömrü: NLT 2-3 yıl Çözünürlük: Mükemmel Suda Çözünürlük
Vurgulamak:

vegetarian glucosamine

,

vegan joint support

Vegan Glucosamine Kondroitin Kompleksi, Mükemmel Suda Çözünürlüğe Sahip Poşetlerde Karışımı Toplayın

Kondroitini ve glikozamini karıştırarak bir toz haline getirmek için önceden karıştırma ve formüle etme OEM hizmeti verebiliyoruz. Kondroitin ve glukozamin, suya mükemmel çözünürlüğe sahip bir toz formuna önceden karıştırılır ve granüle edilir.

Paketleme hizmeti için, iki çeşit paketleme hizmeti de veriyoruz.

Tozun en önemli avantajı, suya mükemmel bir çözünürlüğe sahip olması, tozu suya çabucak eritip sonra içebilmesidir.Kondroitin ve glukosaminin karmaşık tozunun ana spesifikasyon sayfası:

Ürün adı

Karışık Kondroitin + Glukozamin

Görünüm

Beyaz toz

Üretim

NSF-GMP onaylı tesis

Kondroit içeriği

1200 mg (formülasyonunuza göre üretilebilir)

Glukozamin içeriği

1500 mg (formülasyonunuza göre üretilebilir)

Parçacık boyutu

Yaklaşık 30 mesh veya istediğiniz boyut

Ağır metal

NMT 10 ppt toplam

Mikro

NMT 1000 cfu / g toplamTozdaki aktif maddeler

Temelde, üç ortak sağlık malzemesini bir araya getiriyoruz, diğer bazı yardımcı maddelerle karıştırıp, granüle ederek suda mükemmel çözünürlüğe sahip bir toz haline getiriyoruz. Tozdaki üç ana bileşen aşağıda belirtilmiştir:

1. Kondroitin Sülfat

Kondroitin sülfat ortak bir sağlık bileşeni olarak bilinir ve birkaç on yıl boyunca piyasada kullanılmıştır. Kondroitin sülfat, sığır, domuz, kuş veya köpekbalığı kıkırdağından çıkarılır. Kullandığımız en yaygın kondroitin spesifikasyonu% 90 saflıkta USP derecesidir. Kondroitin sülfatın, eklemlerde kıkırdakların ekiliğini önlemeye yardımcı olduğu söyleniyor. Dolayısıyla, eklem sağlığı için diyet takviyelerinde yaygın şekilde kullanılır.

2. Glukozamin

Kullandığımız bir başka bileşen Glucosamine. Karides ve yengeç dahil olmak üzere kabuklu deniz hayvanlarından ekstrakte edilir. Piyasada gördüğümüz glukozamin üç tipe sabitlenir: glukozamin hidroklorür (glukozamin HCL) glukosamin sülfat potasyum klorür (Glukozamin sülfat 2KCL) ve glukosamin sülfat sodyum klorür (Glukozamin sülfat 2NACL).

Glucosamine'in eklemlerde kıkırdak yapı taşları olduğu düşünülmekte ve dolayısıyla ortak sağlık ürünlerinde rüzgarla kullanılmaktadır.Neden tedarikçimiz olarak şirketimizi, sahip olduğumuz kalite yönetim sistemini seçelim:

1. 20 yıllık tecrübeler: Firmamız yaklaşık 20 yıldır ortak bakım malzemeleri sektöründe olmuştur. Biz ortak bakım malzemeleri konusunda profesyoneliz ve uzun bir geçmişe sahibiz.


2. Tüm ortak bakım bileşenleri kombine nakliye: biz dahil olmak üzere hemen hemen tüm ortak bakım bileşenleri tedarik edebiliyoruz: köpekbalığı kıkırdak tozu, Chondroitin Sülfat, Glukozamin, MSM, Hyaluronik Asit. Yukarıdaki tüm maddeler için kombine sevkiyat ayarlayabiliriz.


3. NSF-GMP Üretimi: Üretim sahamız NSF-GMP Doğrulanmıştır.


4. Kendimiz tarafından laboratuvar testleri: Tüm ürünlerimiz için test yapmak üzere şirketimizde bir GMP Laboratuvarı kurduk.


5. Diğer sertifikalarımız: NSF-GMP, ISO Sertifikaları, Helal Sertifikaları, köpekbalığı kıkırdak tozu ve köpek balığı kondroitin sülfat için MSC Sertifikaları.


Firmamızın bazı resimleri:
İletişim bilgileri
Carol

Telefon numarası : +8618868305036

Naber : +8618868305036